Нацгвардійці відвідали концерт Академічного ансамблю НГУ - НГУ

Нацгвардійці Західного оперативно-територіального об’єднання відвідали концерт Академічного ансамблю Національної гвардії України. Спеціальну програму для нацгвардійців підготували артисти хору та балету.

«Такі концерти дозволяють відновитися морально і трохи відпочити. Мистецтво завжди мало на мене цілющий вплив і після бойових дій хочеться долучитися до чогось красивого і душевного», – ділиться емоціями нацгвардієць Олег.

У репертуарі були як пісні про сім’ю, любов і дружбу, так і на військову тематику. Були й номери, пов’язані з історією України – глядачі поринули у давній світ козацтва та гетьманщини.

“Я дуже люблю музику. До початку служби в армії регулярно відвідував концерти, інколи ходив у Театр опери та балету. Такі події – справжнє свято для мене”, – каже військовий із бригади “Червона Калина”.

“Ми розуміємо, який важкий тягар лежить зараз на всіх наших військових. Україна наразі переживає один із найскладніших і переломних моментів у своїй історії. Підготувати номери для бійців – наш скромний вклад, який на декілька годин допоможе відволіктись від щоденних проблем. Виступати було надзвичайно приємно: відчувалась віддача аудиторії, зацікавленість у концерті”, – повідомила артистка гурту Червоні маки.

Відділення інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту