«Люди черпають сили у творчості», – бійці Східного ОТО поділились враженнями від туру гвардійського ансамблю - НГУ

Академічний ансамбль пісні і танцю Національної гвардії України провів тур на сході України. Артисти завітали до бійців, які виконують бойові завдання на Харківщині, Луганщині, Сумщині та Донеччині.

Розкіш української пісні, складність та вибагливість костюмів та номерів. Артисти Академічного ансамблю пісні і танцю Нацгвардії викладались на повну, аби зарядити позитивними емоціями військовослужбовців, зокрема й тих, хто перебуває на реабілітації.

«Атмосфера цієї творчої зустрічі була сповнена радості та позитивних емоцій. Багато хто із глядачів не могли стриматися та приєднувались до артистів-гвардійців ансамблю, співаючи та танцюючи разом з ними. Моя донечка, мабуть, найбільше раділа цій можливості вийти на сцену», — поділився офіцер 15-го Слов’янського полку Анатолій.

«Ми потребуємо такого морального перезавантаження, люди черпають сили у творчості. Це все дуже своєчасно. Велика подяка Академічному ансамблю НГУ», — говорить сумський гвардієць Андрій.

«Це своєрідний відпочинок, який до того ж приніс дуже багато теплих та позитивних емоцій. Колектив ансамблю вміє заряджати, вміє надавати сил і енергії. Я вже кілька разів був на їхніх виступах і щораз пересвідчуюся в цьому», — каже боєць сумського батальйону Сергій.

«Мені дуже сподобалось. Це дуже потрібно, щоб артисти приїжджали та розбавляли своїм позитивом буденність служби, це сьогодні було справжнє свято. Приємно, що про нас не забувають, дарують такі емоції та теплі слова», — поділився враженнями військовослужбовець 5 Слобожанської бригади сержант Іван Гладишев.

Артисти також у захваті від глядачів! Аудиторія дуже швидко розкрилася, була вдячною. Присутні співали разом, танцювали, посміхались та обмінювалися гарним настроєм.

«Неймовірний зал! Для нас людей творчих найголовніше — отримувати відгуки, підіймати емоційну планку до такого рівня, щоб ми артисти й наші бійці-глядачі ставали єдиним цілим. Кожен наш виступ – подяка за щоденний внесок наших захисників у боротьбу за кращу долю України», — ділиться емоціями Заслужена артистка України, солістка ансамблю Катерина Пушкіна.

«Ми намагаємося привезти з собою позитивні емоції, розрадити вояків, покращити їхній настрій. Ми – структурний підрозділ Національної гвардії України, який виконує свої завдання по підняттю морального духу особового складу, а також, коли є нагода, й цивільного населення. З 2014-го року постійно виїжджаємо в зону проведення бойових дій, працюємо там, де є можливість та потреба у наших виступах», — зазначив керівник групи артистів Академічного ансамблю пісні і танцю НГУ Володимир Бугаєць.

Наостанок артисти та бійці домовились обов’язково зустрітися на святковому концерті, що буде після параду, присвяченому нашій перемозі, і яку гвардійці наближають щодня.

Ввійськовослужбовці Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії є питомою складовою Сил оборони України. Вони професійно нищать російських загарбників на східних рубежах, відчайдушно б’ються за волю та суверенітет українських земель.

Сьогодні до їхньої місії може приєднатися кожен!

Відділення інформації та комунікації Східного ТУ

Перейти до вмісту