У Луцьку, Вараші та Хмельницкому виступив Академічний ансамбль пісні і танцю Національної гвардії України з новою програмою. Концерт охоче відвідали не лише гвардійці, а й військовослужбовці з інших військових формувань гарнізону.
![1](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/1-40.jpg)
![1-1](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/1-1-4.jpg)
![2 (2)](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/2-2-3.jpg)
![2](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/2-45.jpg)
![2-1](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/2-1-1.jpg)
![3 (2)](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/3-2-1.jpg)
![3](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/3-47.jpg)
![4](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/4-42.jpg)
![5](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/5-32.jpg)
![6](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/6-19.jpg)
![7](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/7-20.jpg)
![11](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/11-12.jpg)
![12](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/12-12.jpg)
![13](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/13-8.jpg)
![14](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/14-8.jpg)
У Луцьку концерт відкрив хор ансамблю потужним виконанням пісні «Гвардія, вперед!». Пролунала і класика, така як «Червона рута» і «Чом ти не прийшов», і сучасні пісні, серед яких кілька прем’єр, що вперше звучать на цих гастролях колективу.
«До кожних наших гастролей ми поновлюємо репертуар новими піснями, щоб у ньому було три-чотири прем’єри, – каже художній керівник ансамблю полковник запасу Павло Пеньківський. – Готуючись до виступів, враховуємо тип залу, глядачів, навіть місцевість. Нещодавно виступали майже на передовій, у бункері на Запоріжжі. Потім був концерт у центрі Одеси на Дерибасівській. Сьогодні в Луцьку нас зустрів дуже теплий, позитивний зал, який часом так підспівував, що й артистам не треба було співати».
Гвардійці подякували за позитивну енергію, якою поділилися виконавці, і за те, що ансамбль виступає для наших бійців усюди, де би вони не перебували – у зоні бойових дій чи в госпіталях на лікуванні.
«Ми бачимо, що виконавці в ансамблі високого рівня. Уміють працювати із залом. Програма у них дуже різнопланова і містить пісні не тільки українською, а й кримськотатарською мовою», – поділився враженнями гвардієць Віктор.