Академічний ансамбль пісні і танцю Нацгвардії України дав кілька концертів для військовослужбовців та їх родин - НГУ

У Луцьку, Вараші та Хмельницкому виступив Академічний ансамбль пісні і танцю Національної гвардії України з новою програмою. Концерт охоче відвідали не лише гвардійці, а й військовослужбовці з інших військових формувань гарнізону.

У Луцьку концерт відкрив хор ансамблю потужним виконанням пісні «Гвардія, вперед!». Пролунала і класика, така як «Червона рута» і «Чом ти не прийшов», і сучасні пісні, серед яких кілька прем’єр, що вперше звучать на цих гастролях колективу.

«До кожних наших гастролей ми поновлюємо репертуар новими піснями, щоб у ньому було три-чотири прем’єри, – каже художній керівник ансамблю полковник запасу Павло Пеньківський. – Готуючись до виступів, враховуємо тип залу, глядачів, навіть місцевість. Нещодавно виступали майже на передовій, у бункері на Запоріжжі. Потім був концерт у центрі Одеси на Дерибасівській. Сьогодні в Луцьку нас зустрів дуже теплий, позитивний зал, який часом так підспівував, що й артистам не треба було співати».

Гвардійці подякували за позитивну енергію, якою поділилися виконавці, і за те, що ансамбль виступає для наших бійців усюди, де би вони не перебували – у зоні бойових дій чи в госпіталях на лікуванні.

«Ми бачимо, що виконавці в ансамблі високого рівня. Уміють працювати із залом. Програма у них дуже різнопланова і містить пісні не тільки українською, а й кримськотатарською мовою», – поділився враженнями гвардієць Віктор.

Перейти до вмісту