У Чернігові нацгвардійці провели урок мужності для школярів - НГУ

Військовослужбовці завітали до учнів однієї із чернігівських загальноосвітніх шкіл та провели урок мужності для школярів. Захід розпочався із короткого ознайомлення з основними завданнями та функціями, які виконують нацгвардійці.

Інструктори продемонстрували різне захисне спорядження, бронежилети та шоломи, а також провели навчання з надання домедичної допомоги та показали вміст військової аптечки.

Крім того, кінолог та його чотирилапий товариш продемонстрували вправи із загального та спеціального курсу дресування службових собак.

“Про те, що собака – друг людини, знає кожен. А коли це службовий пес – то він ще й вірний напарник під час виконання службово-бойових завдань”, – розповів дітям гвардієць Ярослав.

Кульмінацією уроку стало те, що службовий пес Джеррі-Лі успішно затримав імітованого злочинця. Діти були в захваті, побачивши неймовірну спритність і силу собаки.

“Дякуємо військовослужбовцям Національної гвардії України! Це був дуже цікавий і пізнавальний урок. Сьогодні наші діти дізналися, що таке бути військовослужбовцем і носити на собі військове спорядження нелегко. Ми всі побачили, що й у собак в армії служба не з легких. У дітей зараз є багато прикладів для наслідування і гвардійці одні з них. Я вважаю, що у нас виросте нове гідне покоління”, – поділилася враженнями вчителька молодших класів Наталія Адамівна.

Наприкінці заходу школярі мали змогу одягнути спорядження, яким щодня користуються гвардійці під час служби та виконання бойових завдань.

Перейти до вмісту