“Будемо бити ворога разом, пліч-о-пліч», – історія братів Віктора та Сергія, які проходять службу у лавах НГУ - НГУ
У цей важкий для України час на захист своєї Батьківщини стають усі свідомі громадяни. Багато наших захисників вирушають боронити рідну землю цілими сім’ями. Не виключенням стали й брати Віктор та Сергій. Хлопці проходять службу у лавах Національної гвардії України захищаючи незалежність та цілісність рідної країни на Чернігівському напрямку.
 
Віктор та Сергій – працьовиті й мужні чоловіки родом з Ічнянщини. Вони вже мають дорослих дітей та онуків. Для них перемога над російськими окупантами – це перш за все гарантія світлого майбутнього для рідних.
 
«Коли Віктору прийшла повістка до військкомату, я без жодних вагань пішов разом з ним. Вирішили для себе однозначно, що будемо бити ворога разом, пліч-о-пліч», – розповідає молодший брат Сергій.
Дружини своїх чоловіків підтримали та благословили на захист рідної землі. Але чітко наказали закінчити війну до посівної.
«Ми з братом за професією трактористи й все життя працювали на землі. Сіяли, обробляли та збирали врожай. Ми не звикли сидіти без діла та залишатися осторонь. Якби кожен українець став на захист своєї домівки, всім нам було б набагато легше”, – говорить Віктор.
Найперше, що зроблять хлопці після перемоги, це обіймуть рідних. А далі підуть обробляти українську землю, щоб забезпечити своїх краян смачним та духмяним хлібом.
 
Разом до перемоги!🇺🇦
Перейти до вмісту