Викладачі Академії продовжують навчати підрозділи ТРО - НГУ

Днями на Слобожанському напрямку військові ТРО пройшли прискорений тренінг з підготовки в умовах воєнного стану. Заняття з вогневої підготовки провів викладач кафедри підполковник Володимир Толокнєєв, де бійці відпрацювали приведення до нормального бою особистої зброї.

«Бійці, які прибувають для проходження тренінгу дуже мотивовані. Тому, під час проведення занять кожен тільки покращує свої результати. Переважна більшість бійців вже брала участь у бойових діях, має розуміння реальних умов ведення бою. Наші воїни після проходження курсу демонструють досить високі результати в стрільбі зі штатної зброї», – розповідає підполковник Володимир Толокнєєв.

Окрім цього, бійці особисто працювали з приладом регулювання бою. Після цього військовослужбовці покращували свої результати в стрільбі.

«Навіть в умовах реальної війни ми завжди шукаємо можливість для того, щоб вивчити нові зразки, які отримуємо, або ж вдосконалювати уміння стрільби зі штатної зброї. В критичні моменти, коли відбувається бій на короткій дистанції, не допоможуть жодні теоретичні знання, якими б обширними вони не були. Бо життя бійця, перемога в бою дуже часто вирішуються за секунди. Тож підготовка та професійність завжди перемагають», – наголосив один із бійців ТРО.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ

Перейти до вмісту