Академія Нацгвардії продовжує тісно співпрацювати зі Збройними Силами Латвійської Республіки - НГУ

Національну академію Національної гвардії відвідали представники Латвійської Республіки.

На зустрічі з української сторони були присутні представники Головного управління НГУ, керівництво Академії, представники факультету логістики, офіцери навчально-методичного центру, відділу євроатлантичної інтеграції та відділу міжнародних зв’язків.

З латвійської сторони делегацію представили аташе з питань оборони Латвійської Республіки в Україні – полковник Олександр Голманов, начальник штабу логістичного командування представник Збройних сил Латвійської Республіки – полковник Євген Казенко та пан Елмарс Плявінш – старший експерт з міжнародних та військово-релігійних питань Збройних Сил Латвійської Республіки.

Метою зустрічі було обговорення організації навчання особового складу, логістичного забезпечення під час воєнного стану.

«У першу чергу хочу подякувати вам за надану можливість відвідати Національну академію оборони Національних Збройних сил Латвійської Республіки. Наш візит став суттєвим кроком у розвитку співробітництва. Важливим моментом є підписання меморандуму, – звернувся до присутніх перший заступник начальника Академії з навчальної та методичної роботи полковник Владислав Єманов. – Зі своєї сторони ми готові поділитися нашим досвідом, який ми набули не лише за останній рік повномасштабної війни, а й починаючи з 2014 року, адже зміни у підготовці та навчальних планах почалися ще тоді».

Начальники кафедр факультету логістики ознайомили делегацію з особливостями підготовки майбутніх офіцерів в Академії НГУ. Вони розповіли про вже створену ефективну систему навчання та про нові впровадження у цей процес.

«Ми постійно на зв’язку із нашими випускниками. Офіцери надають корисну інформацію прямо з передової. Ми аналізуємо її та здійснюємо правки. Наше завдання – це постійно доводити програми підготовки до максимально ефективного показника», – зазначив начальник кафедри технічного та тилового забезпечення полковник Сергій Каплун.

«Важливо продовжувати та нарощувати обмін досвідом. Дуже цінно отримувати інформацію від людей, які вже стільки років здійснюють підготовку офіцерів в умовах війни», – зазначив аташе з питань оборони Латвійської Республіки в Україні полковник Олександр Голманов.

Українська та латвійська сторони домовилися, що усі конференції, які стосуватимуться підготовки гвардійців проводитимуться онлайн із залученням представників Латвійської Республіки. Два офіцери Академії НГУ вже відправились на навчання на курси до Латвійської Республіки.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ

Перейти до вмісту