Керівники Академії Нацгвардії та Академії оборони Латвії підписали меморандум про співпрацю - НГУ

Представники Національної академії Національної гвардії України провели робочу зустріч з делегацією Збройних сил Латвійської Республіки. Латвійську делегацію очолив командувач Командування підготовки та доктрин – начальник Національної академії оборони Латвії підполковник Маріс Утінтас. Національну академію НГУ представив начальник генерал-лейтенант Сергій Соколовський.

Під час зустрічі сторони обмінялись думками з приводу актуальних підходів у вишколі військових фахів різних ланок управління, обговорили питання залучення викладачів до науково-практичних конференцій, двостороннього обміну досвіду курсантів на короткострокових курсах.

Також було узгоджено подальші кроки спільної роботи та підписано меморандум про співпрацю.

«На сьогодні робота з авторитетними іноземними країнами є надважливою для нас. Ми вже маємо певний успішний досвід інтеграції стандартів НАТО в програми підготовки військових дисциплін. Та готові надалі працювати та впроваджувати досвід міжнародних партнерів у підготовку курсантів та офіцерів, – зазначив генерал-лейтенант Сергій Соколовський. – Впевнений, що спільна робота пришвидшить нашу перемогу».

Відділ міжнародних зв`язків, інформації та комунікації НА НГУ

Перейти до вмісту