Обмін досвідом та вдосконалення освітніх програм за стандартами НАТО: офіцери Академії відвідали військовий виш Латвійської Республіки - НГУ

Представники Академії Національної гвардії відвідали Національну академію оборони Національних Збройних сил Латвійської Республіки.

Метою візиту було ознайомлення з діяльністю навчального закладу та продовження й розширення започаткованої раніше співпраці.

Візит розпочався з офіційної зустрічі з ректором Національної академії оборони Національних Збройних сил Латвійської Республіки підполковником Марісом Утінансом. На зустрічі пан Утінанс представив заступників за напрямками та ознайомив представників делегації з організаційно-штатною структурою Академії оборони.

«Радий вітати вас у нашому навчальному закладі. Вважаю нашу співпрацю дуже важливою та перспективною на сьогодні. Тому, готові розповісти вам про нашу систему освіти та підготовку майбутніх офіцерів, ознайомити вас з програмами навчання за різними рівнями підготовки та обговорити наше подальше співробітництво. Також у вас буде можливість ознайомитися з можливостями військової бази механізованої бригади Сухопутних військ Національних Збройних сил Латвійської Республіки», – звернувся до української делегації підполковник Маріс Утінанс.

Другий день візиту був присвячений ознайомленню з навчальним курсом лідерства рівня L2. Під час зустрічі латвійська сторона у деталях розповіла про структуру курсу, тривалість та важливі елементи його проведення.

Крім того, представникам Академії продемонстрували можливості військової бази механізованої бригади Сухопутних військ Національних Збройних сил Латвійської Республіки та ознайомили з навчальною матеріально-технічною базою.

«У ході ознайомлення з навчальним процесом латвійські колеги запросили наших представників для більш поглибленого вивчення процесу навчання та викладання курсу рівня L2. За що ми їм дуже вдячні та обов’язково скористаємося цією можливістю, – поділився враженнями візиту перший заступник начальника Академії НГУ з навчальної та методичної роботи полковник Владислав Єманов. – Подальший напрямок співпраці плануємо зосередити на питаннях обміну досвідом підготовки офіцерських кадрів у сфері виконання військових функцій, стажуванні та підвищенні кваліфікації науково-педагогічних працівників, здобувачів вищої освіти за різними напрямками та спільній розробці освітніх програм за стандартами НАТО».

Слід зазначити, що під час візиту також  обговорили з представниками операції «UNIFIER» Збройних сил Канади можливість залучення представників Національної гвардії України до процесу навчання з метою обміну досвідом та викладацькою практикою за напрямком процесу ухвалення військових рішень в рамках курсів, що проводитимуться для підготовки офіцерів штабу батальйонного рівня Збройних Сил України.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ

Перейти до вмісту