Воїни-гвардійці знешкодили сотні окупантів та десятки одиниць ворожої техніки - НГУ

Минулого тижня підрозділи Нацгвардії на всіх рубежах та напрямках ведення бойових дій знешкодили понад 400 окупантів, десятки одиниць військової техніки та склади з боєприпасами ворога.

Про це, в четвер, під час брифінгу в Military Media Centre, заявив заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«Підрозділами оперативного призначення підтверджено знешкодження 210 окупантів, з яких понад 60 – назавжди. Також знищено 2 танки, 1 бойову броньовану та 1 одиницю автомобільної техніки», – сказав він.

Не менш ефективно, за словами полковника Миколи Уршаловича, минулого тижня відпрацювали артилеристи Національної гвардії, які в ході вогневої підтримки дій підрозділів Сил оборони на Лиманському та Мелітопольському напрямках знешкодили близько 140 загарбників, з них 44 – стали «хорошими». Також вони знищили екіпаж БпАК із зовнішнім пілотом, 2 склади з боєприпасами, 1 одиницю автомобільної техніки та 2 бліндажі для укриття особового складу.

Окрім того, спецпризначенці Нацгвардії на Лиманському та Донецькому напрямках знищили близько 30 загарбників, 1 ворожий танк, 1 ПТУР, 1 протитанкову гармату МТ-12 з розрахунком та 1 автомобіль.

За словами Миколи Уршаловича, аеророзвідники 27 Печерської бригади на Лиманському, Донецькому та Мелітопольському напрямках протягом тижня виявили і знищили: 10 танків, 3 САУ, 30 бойових броньованих машини та 10 одиниць автомобільної техніки.

В свою чергу авіація Національної гвардії на минулому тижні здійснила 6 бойових вильотів для вогневого ураження противника. Як результат знищено: близько 20 осіб ворога, уражено 1 бліндаж для укриття особового складу та 1 міномет з розрахунком.

Підрозділи Національної гвардії у важких боях на різних ділянках фронту завдають загарбнику численних втрат, позбавляючи армію агресора наступального потенціалу, при цьому продовжують виконувати визначені оперативні та бойові завдання у складі угруповань військ Сил оборони.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту