Підрозділи 5 Слобожанської бригади відбили масовану атаку противника в Серебрянському лісництві - НГУ

Минулого тижня підрозділи противник здійснив масовану атаку в районі Серебрянського лісництва, що на Луганщині. Не дивлячись на довготривалу артилерійську підготовку та застосування противником танків, підрозділи 5 Слобожанської бригади Нацгвардії втримали позиції Сил оборони України на цьому напрямку.

Про це, в четвер, під час брифінгу в Military Media Centre, заявив заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«19 червня, не дивлячись на довготривалу ворожу артилерійську підготовку та підтримку танків, військовослужбовці бригади змогли відкинути противника та відновити контроль над нашими позиціями. За результатами боїв – 30 окупантів було знищено, 1 взятий в полон», – повідомив він.

Як підкреслив полковник Микола Уршалович, підрозділи 5 Слобожанської бригади НГУ стійко тримають оборону в районі Серебрянського лісництва на Луганщині.

Воїни Національної гвардії у важких боях на різних ділянках фронту завдають загарбнику численних втрат, позбавляючи армію агресора наступального потенціалу, при цьому продовжують виконувати визначені оперативні та бойові завдання у складі угруповань військ Сил оборони.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту