Інженери Нацгвардії приступили до пошуку вибухонебезпечних предметів на затопленій території Херсона - НГУ

Інженерні підрозділи Національної гвардії України приступили до пошуку вибухонебезпечних предметів на територіях міста Херсон, з яких відійшла вода після підриву російськими окупантами Каховської ГЕС.

Про це, в четвер, під час брифінгу в Military Media Centre, заявив заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«З 14 червня розпочав проведення робіт з пошуку вибухонебезпечних предметів на територіях в місті Херсон, з яких відійшла вода, зведений загін розмінування НГУ», – повідомив він.

Як зазначив Микола Уршалович, до проведення цих робіт залучено військовослужбовців Нацгвардії у складі 6 груп, які мають відповідну техніку та плавзасоби.

Водночас він розповів, що інженерні підрозділи Нацгвардії продовжують виконання завдань з розмінування територій сільськогосподарського призначення на деокупованих територіях в Херсонській та Сумській областях. Протягом минулого тижня вони обстежили близько 1 640 га місцевості й знешкодили 75 вибухонебезпечних предметів.

Воїни-гвардійці мужньо та професійно боронять Україну на всіх рубежах та напрямках ведення бойових дій.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту