Нацгвардійці допомагають постраждалим внаслідок підриву окупантами Каховської ГЕС - НГУ

Особовий склад Національної гвардії України у тісній взаємодії з іншими підрозділами системи Міністерства внутрішніх справ, в першу чергу Державної служби з надзвичайних ситуацій, продовжує забезпечувати евакуацію постраждалих, які опинилися у водяній пастці після підриву окупантами Каховської ГЕС.

Про це, в четвер, під час брифінгу в Military Media Centre, заявив заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«За час рятувальної операції нацгвардійці евакуювали та надали допомогу для понад 500 громадян, в тому числі забезпечили продуктами харчування та водою 56 мешканців, а також 23 тварини», – сказав він.

Нагадаємо, що близько 2:50 ночі 6 червня 2023 російські окупаційні війська підірвали греблю Каховської ГЕС на тимчасово окупованій території Херсонської області. Внаслідок цього теракту почався неконтрольований спуск води з Каховського водосховища – під водою опинилися десятки населених пунктів. Цей злочин став однією з найбільших рукотворних катастроф у Європі за останні десятиліття.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту