“Вони знали, що ми йдемо до них”, – гвардієць Камаз розповів про бої на Ізюмському та Лиманському напрямках (ВІДЕО) - НГУ

Камаз на початку повномасштабного вторгнення спершу долучився до лав Територіальної оборони, але невдовзі перевівся разом з братом до Нацгвардії.

Йому 26, і він воює у складі 15 Слов’янського полку. Тут його таланти водія та здатність до опанування технікою за дуже короткий термін виявилися вкрай корисними. Має досвід керування в екстремальних умовах легковими та вантажними автомобілями, а також броньованою технікою, зокрема МТЛБ, БМП-2. Своїм “шостим відчуттям” вважає здібність інтуїтивно сприймати габарити машини, що дозволяє йому виконувати складні маневри. У польових умовах Камаз завжди приділяє увагу маскуванню. Брав участь у звільненні ряду населених пунктів від російських загарбників під час Харківської наступальної операції та у штурмових діях у Лимані й Зарічному в Донецькій області.

“Я розташувався в селі Волохів Яр, де основним завданням було підтримувати постачання боєприпасів та боєкомплектів для наступу. Також мав задачу при штурмі нейтралізувати ворога”, – згадує Камаз. Він додає, що на Харківському напрямку все пройшло успішно, бо оборона ворога була продавлена у глибину, серед загарбників вдалося посіяти панічні настрої. Натомість у районі села Зарічне на Донеччині, ворог мав для застосування свіжі сили: піхоту, артилерію та навіть авіацію й ракети.

На жаль, інтенсивна участь у бойових діях призвела до погіршення здоров’я бійця. Лікарі виявили проблеми із серцем. Наразі Камаз робить все можливе, аби відновити здоров’я та продовжити боротися за деокупацію рідної землі разом зі своїми побратимами.

Бійці 15 Слов’янського полку Національної гвардії України відчайдушно б’ються за суверенітет східних теренів нашої держави у складі Сил Оборони. Вони гідно себе проявили у боях на Луганщині, півночі Донеччини, Харківщині.

Відділення інформації та комунікації Східного ТУ НГУ

Перейти до вмісту