Волинським гвардійцям передали позашляховики для потреб мобільних вогневих груп (ВІДЕО) - НГУ

Військовослужбовцям волинського підрозділу Національної гвардії України передали позашляховики та інше спеціальне обладнання для посилення захисту повітряного простору України.

Використання позашляховиків мобільними вогневими групами Нацгвардії підсилить ефективність реагування на загрози з повітря. Можливість швидко пересуватися та збивати ворожі цілі – це можливість додатково захистити наших громадян та інфраструктуру від повітряних атак ворога. Окрім автомобілів гвардійці також отримали засоби стрілецької зброї для тренування особового складу та засоби для розмінування.

Автомобілі передав гвардійцям міський голова Луцька Ігор Поліщук, їх закупили за кошти міської громади. Міський голова переконаний, що концентрація уваги задля захисту нашого неба – це  пріоритет.

«Для нас сьогодні дуже важливо нарощувати спроможність мобільних вогневих груп. Ворог майже щодня атакує українське небо ударними БПЛА – тому це суттєво підсилить нашу спроможність реагувати на виклики сьогодення», –  говорить командир волинського підрозділу нацгвардійців, котрий подякував міському голові та громаді міста за патріотичну позицію і вагомий внесок у справу захисту суверенітету і територіальної цілісності України.

Перейти до вмісту