Бійцям Національної гвардії Львова та Івано-Франківська передали генератори, обігрівачі та засоби зв’язку - НГУ

Підрозділам Національної гвардії України у Львові та в Івано-Франківську передали елетрогенеруюче та обігрівальне обладнання, а також спеціальні засоби зв’язку.

Вже незабаром гвардійці 2-ої Галицької бригади, які виконують бойові завдання на Донецькому напрямку отримають додаткове електрогенеруюче та обігрівальне обладнання, необхідне в умовах суворої зими. Таку допомогу нашим бійцям передала громадська організація «Народна Самооборона Львівщини». Серед отриманого обладнання: генератори, нагрівальні прилади, балони, обігрівачі та інші важливі речі.

«На війні, в люті морози, не буває забагато засобів для обігріву. Завжди потрібно мати надійні та альтернативні джерела тепла, тому ця допомога є і вчасною, і необхідною. «Народна самооборона Львівщини» вже не вперше допомагає нашим військовим, завжди враховуючи їхні потреби. Шана і вдячність волонтерам, які роблять свій вклад у спільну перемогу», — прокоментував заступник командира 2-ої Галицької бригади НГУ полковник Іван Зорик.

Також бійцям 50-го полку Національної гвардії України передали 25 сучасних радіостанцій Motorola. Хороший, якісний і безперебійний зв’язок є важливою передумовою ефективного виконання службово-бойових завдань гвардійцями. Вони посилять зв’язок наших підрозділів на передовій і допоможуть координувати спільні дії спрямовані на знищення ворога.

Загальна вартість переданого обладнання становить близько 900 тисяч гривень. Ці кошти були направлені на придбання засобів зв’язку з обласного бюджету Франківщини.  

«Ми отримали величезну допомогу від обласної ради. Це вкрай необхідні радіостанції Motorola. Це дійсно важливий крок у забезпеченні нашого полку необхідним обладнанням. У реальних бойових умовах така техніка просто невід’ємна. Ці радіостанції допоможуть нам підтримувати зв’язок між підрозділами. Це не просто рації, це наш засіб спілкування, який об’єднує нас як команду. Дякую всім за підтримку. Разом ми сильніші!», — коментує командир 50-го полку НГУ полковник Вадим Ліневський.

Група інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту