Колектив Національного медичного університету імені О.О. Богомольця передав воїнам Національної гвардії України потужний розвідувальний дрон DJI Mavic 3 Thermal.
Ґаджет отримає 18-та Слов’янська бригада Нацгвардії, яка виконує бойові завдання на Донеччині.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/0e0a5231.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/0e0a5205.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/0e0a5215.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/0e0a5221.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/0e0a5243.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/0e0a5253.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/0e0a5256.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/0e0a5281.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/0e0a5343.jpg)
«Ми дякуємо колективу Університету за їх вклад у перемогу України. Цей дрон слугуватиме незамінним помічником для наших розвідників і зовсім скоро ворог болісно відчує на собі його роботу», – сказав т.в.о. директора департаменту персоналу ГУ НГУ полковник Віталій Шум.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/0e0a5226.jpg)
У свою чергу ректор НМУ Юрій Кучин зауважив, що допомагати воїнам, які захищають Україну на передовій – одне з пріоритетних завдань для колективу Університету.
На знак вдячності за підтримку Нацгвардійців, полковник Віталій Шум вручив ректору НМУ військовий коїн Слов’янської бригади – монету, що є доказом визнання військового братерства, на якій викарбуваний символ данної бригади та її лозунг.
Пресслужба НГУ