Бойові підрозділи Південного ОТО НГУ отримали транспорт від волонтерів (ВІДЕО) - НГУ

Воїни 23 окремої бригади НГУ “Хортиця”, які беруть участь у відсічі збройної агресії рф на запорізькому напрямку, отримали мікроавтобуси Volkswagen Transporter від українського IT-сектору.

“Благодійний фонд “MK Foundation” регулярно передає транспорт бойовим підрозділам Нацгвардії. Зокрема, це вже третя наша співпраця з 23-ю бригадою “Хортиця”. Хлопці захищають запорізький напрямок, де на сьогодні ситуація надзвичайно загострилась, і ми розуміємо, наскільки автівки зараз важливі. Передані буси є універсальними автівками: підходять, як для перевезення вантажів, так і евакуації, тому впевнені, що вони будуть дуже корисними для військових”, — прокоментував директор благодійного фонду “MK Foundation” Олександр Осока.

Ці мікроавтобуси вже підготовлені для забезпечення виконання службово-бойових завдань та порятунку життя оборонців України.

Нацгвардійцям 11 бригади ім. М. Грушевського НГУ, які беруть участь у відсічі збройної агресії рф на херсонському і запорізькому напрямках, волонтери з благодійного фонду “Братнє Серце”, за допомоги британських волонтерів з “Driving Ukraine” передали позашляховик з новими грязьовими шинами, а також медичні аксесуари, перев’язувальні засоби та медичний інструмент.

“Фонд “Братнє Серце” об’єднує зусилля зарубіжних партнерів, щоб єдиним фронтом протистояти російській агресії та відновити недоторканість території України. Хочу висловити щиру подяку нашим британським колегам за їхню підтримку та співпрацю у цьому важливому завданні. Разом ми сильні!” – говорить голова благодійного фонду “Братнє Серце”.

Воїни гвардійці мужньо та професійно боронять Україну, а волонтери спільно з гуманітарними партнерами з-за кордону планують додаткові поставки медичних транспортних засобів та машин підвищеної прохідності. Разом українці непереможні. Ворог буде розбитий.

“Ми щиро вдячні за таку важливу техніку. Солідарність і взаємодопомога – це не просто слова, а справжні цінності, які об’єднують людей з усього світу в боротьбі за свободу”, – ділиться гвардієць 11 бригади ім. М. Грушевського НГУ.

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту