Начальник Рубіжанської міської військової адміністрації передав гвардійцям бригади «Рубіж» п’ять багі та вручив нагороди за оборону Рубіжного - НГУ

2 роки тому одна з найпекельніших операцій у виконанні бригади «Рубіж» – бої за Рубіжне – була в розпалі. Саме в цей період російські сили знищували дотла місто, маючи величезну перевагу у техніці, боєприпасах і живій силі. Високою ціною воїни бригади разом з приданими силами зробили надможливе, щоб стримувати пекельний наступ ще понад 2 місяці й дати побратимам підготувати подальші сили і рубежі оборони.

Днями начальник Рубіжанської міської військової адміністрації Андрій Юрченко нагородив наших бійців відзнаками «Захисник Рубіжного». Ця нагорода була започаткована Луганською ОДА для вшанування  героїчних дій українських захисників. У заході нагородження взяв участь тимчасово виконуючий обов’язки начальника Північного Київського територіального управління полковник Артем Ілюхін.

Місцева влада Луганщини переконана, що гвардійці здатні звільнити й повернути місто знову.

У підтримку 5 багі були передані бригаді «Рубіж» Північного об’єднання за сприяння та співпраці начальника міської військової адміністрації Рубіжного та голови Луганської обласної державної адміністрації.

Ви вже могли бачити, як саме використовують квадроцикли і багі гвардійці на передовій. Такі малогабаритні засоби — незручні цілі для ворожої артилерії та дронів. Тому їх застосовують для доставки першочергових потреб, евакуації поранених і загиблих з поля бою.

Дякуємо за підтримку! Разом до перемоги!

Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ

Перейти до вмісту