Родинам загиблих героїв бригади “Червона Калина” вручили державні нагороди - НГУ

Очільник Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов та командування бригади “Червона Калина” вручили державні нагороди родинам героїв, які загинули в боях за свободу та майбутнє України.

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом “За мужність” III ступеня посмертно були нагороджені солдат Абалмасов Владислав Васильович, солдат Шевчук Василь Миколайович, старший сержант Павлюк Іван Валерійович, старший сержант Трохименко Сергій Антонович, молодший сержант Богомаз Олександр Михайлович, сержант Левандівський Юрій Степанович, солдат Схабик Олександр Олексійович, старший солдат В’язков Анатолій Володимирович, молодший сержант Грабко Дмитро Васильович і молодший сержант Патра Руслан Володимирович.

Родині старшого сержанта Павлюка Івана Валерійовича також передали медаль “Захиснику Вітчизни” та орден “За мужність” II ступеня.

“Ми ніколи не забудемо імена та подвиги героїв бригади, які віддали своє життя за Україну. Будь-які слова, які я можу сказати, не зможуть полегшити біль утрати. Я хочу подякувати вам за ваших рідних, які стали на захист країни в один із найважчих часів для України. Помстимось за кожного”, – заявив заступник командира бригади “Червона Калина” полковник Володимир Матущак.

Вічна пам’ять та шана загиблим героям…

Група інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту