Волинські гвардійці вдосконалюють навички протидії диверсійно-розвідувальним групам ворога (ВІДЕО) - НГУ

Гвардійці волинського підрозділу НГУ систематично відпрацьовують і вдосконалюють навички, що спрямовані на протидію диверсійно-розвідувальним групам ворога. Нещодавно наші гвардійці спільно з побратимами з інших підрозділів Сил безпеки і оборони України провели спеціальні навчання, що спрямовані на відпрацювання злагоджених і координованих дій під час контрдиверсійних операцій.

Вміння оперативно та ефективно протидіяти групам ворожих диверсантів – це критична передумова безпеки українських громадян і стабільного життя в українських містах. Ворог залучає диверсантів для терористичних дій на нашій території, їхні розвідники намагаються збирати інформацію про об’єкти критичної інфраструктури та розташування підрозділів українських військових. Щоб завадити втіленню ворожих планів Національна гвардія України спільно з іншими підрозділами Сил безпеки й оборони регулярно залучається як до тренувань, так і до участі у реальних контрдиверсійних заходах.

«Сьогодні наші групи займалися протидиверсійними заходами. Ми шукали умовного противника, зачищали територію та знищували ворога. Хлопці стараються і надалі будемо покращувати свої навички», – говорить один з бійців волинського підрозділу Нацгвардії.

Ключовим завданням гвардійців під час таких навчань є відпрацювання алгоритму дій під час реальних операцій. Усі підрозділи й кожен військовослужбовець мають розуміти загальну стратегію, тактику та мати чітке уявлення про свою роль у боротьбі з противником на полі бою.

Ефективна комунікація між військовослужбовцями – це ключ до успішної колективної взаємодії. Тренування контрдиверсійних груп проводиться на різних локаціях. Умови – наближені до бойових: швидкий марш до визначеного місця, зайняття району оборони й приготування до ведення вогню по наземних і повітряних цілях.

Більше про те, як навчаються гвардійці протидіяти ворожим диверсантам, дивіться у сюжеті:

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ

Перейти до вмісту