Сумські гвардійці-гранатометники провели спеціальні збори - НГУ

Бійці військової частини 3051 Національної гвардії України опановували теорію та практику роботи з ручними та станковими гранатометами, взяли участь у заняттях з вогневої, тактичної, інженерної, топографічної та медичної підготовки.

«Гранатометник має знати та володіти низкою умінь та навичок. Це і знання матеріальної частини зброї, порядок її догляду та обслуговування, вміти самостійно проводити вивірку оптичного прицілу та вміло використовувати зброю безпосередньо в бою», – розповідає інструктор з бойової підготовки Володимир.

Бійці працювали з гранатометами АГС-17, РПГ-7 та Форт-600. Вивчали специфіку їхньої роботи та технічні характеристики.

«Гранатомет – це потужна зброя. Коли ти знаєш увесь його функціонал це дозволяє бути фактично одним цілим з ним, і в бою це дозволяє робити все швидко та правильно. Переміщення зі зброєю, її споряджання та заряджання, ці всі деталі дуже важливі, вони дають перевагу над ворогом», — розповідає гвардієць Олександр.

Кульмінація зборів – стрільби. Відтак кожен гранатометник мав підтвердити свій рівень, продемонструвати свої навички та довести, що знає свою зброю та її можливості.

Відділення інформації та комунікації Східного ТУ НГУ

Перейти до вмісту