Волонтери підтримують харківських нацгвардійців на передовій - НГУ

Вже четвертий місяць захисники Харкова мужньо обороняють нашу країну від агресора. З першої хвилини повномасштабного вторгнення російської федерації харків’яни та мешканці міста також єднаються та проявляють мужність у боротьбі з ворогом.

Благодійна організація “Help Army” та благодійний фонд “Харків з тобою” передали для нацгвардійців продукти харчування та засоби особистої гігієни.
 
“Двома машинами з одним причепом ми виїхали до хлопців на передову. Розвантажували гуманітарну допомогу близько години. Все відразу знайшло свої місця: спальники та каримати – роздані хлопцям. М’ясні консерви, супи та сосиски в бляшанках, молоко та інші продукти, що вимагають прохолоди, – покладені у відмінний погріб. Пакунки з кавою, чаєм, енергетичними батончиками, шоколадом, супами швидкого приготування та печивом передані старшому по кухні, йому ж віддані губки для миття посуду, дезінфекція та інше кухонне начиння”, – поділився волонтер Дмитро.
Також від одеських волонтерів та художників Сергія Вуколова, Сергія та Максима Яхнів, Ігоря Мінаєва та Ігоря Паршина нацгвардійці вже вдруге отримали компактні пічки, які можна використовувати в польових умовах. Таким чином військовослужбовці зможуть швидко приготувати смачну їжу на позиціях та урізноманітнити свій раціон.
 
Благодійний фонд допомоги захисникам Вітчизни та їх сім’ям «КОЛО» та аптечна мережа “911” передали військовим необхідні медикаменти та розкладний столик. За спальники та каримати для захисників потурбувалися Благодійний фонд «Світанок» та Валерій Багінський.
 
Дякуємо усім небайдужим за допомогу та підтримку військовослужбовців на передовій! Разом до Перемоги!
Перейти до вмісту