Львівщину відвідали представники з питань оборони Латвійської Республіки - НГУ

Метою зустрічі було ознайомлення із особливостями діяльності і співробітництва в умовах воєнного часу, обговорення питань передачі та доставки гвардійцями гуманітарної допомоги, поглиблення цивільно-військового співробітництва та перспективні напрями розвитку спільної взаємодії.

— Сьогодні з гордістю можемо сказати, що підрозділи ЗСУ, НГУ та інші складові Сил оборони щоденно потом і кров’ю вкладаються у перемогу, захищаючи нашу землю від посягань окупанта, – наголосив заступник командувача НГУ з персоналу генерал-лейтенант Ярослав Сподар. 

 

— У зв’язку з повномасштабною війною ми були вимушені провести навчання за прискореною програмою та достроковий випуск офіцерів НГУ. Наразі пріоритетний напрямок – переформатування підготовки курсантів до умов сьогодення, – зазначив начальник Академії Нацгвардії генерал-лейтенант Сергій Соколовський.

 

Слід зауважити, що курсанти НАНГУ були у складі українських сил, які одними з перших дали відсіч ворогу та спинили просування противника на Слобожанщині.

 

Генерал-лейтенант Ярослав Сподар запевнив міжнародних представників у вмотивованості кожного воїна НГУ, які щоденно демонструють високий професіоналізм, стійкість та незламність духу.

 

Довідково: За героїзм, мужність та самопожертву з початку повномасштабного вторгнення держаними нагородами України нагороджено понад 2 тисячі військовослужбовців НГУ. Найвищий ступінь відзнаки – звання Героя України уже в умовах повномасштабного вторгнення присвоєно 15 гвардійцям.

 

Дякуємо латвійським друзям за підтримку та допомогу у цей непростий для нашої держави час. Впевнені, що спільними зусиллями ми здолаємо ворога, який ступив на нашу землю!

 

Перейти до вмісту