Метою зустрічі було ознайомлення із особливостями діяльності і співробітництва в умовах воєнного часу, обговорення питань передачі та доставки гвардійцями гуманітарної допомоги, поглиблення цивільно-військового співробітництва та перспективні напрями розвитку спільної взаємодії.
— Сьогодні з гордістю можемо сказати, що підрозділи ЗСУ, НГУ та інші складові Сил оборони щоденно потом і кров’ю вкладаються у перемогу, захищаючи нашу землю від посягань окупанта, – наголосив заступник командувача НГУ з персоналу генерал-лейтенант Ярослав Сподар.
— У зв’язку з повномасштабною війною ми були вимушені провести навчання за прискореною програмою та достроковий випуск офіцерів НГУ. Наразі пріоритетний напрямок – переформатування підготовки курсантів до умов сьогодення, – зазначив начальник Академії Нацгвардії генерал-лейтенант Сергій Соколовський.
Слід зауважити, що курсанти НАНГУ були у складі українських сил, які одними з перших дали відсіч ворогу та спинили просування противника на Слобожанщині.
Генерал-лейтенант Ярослав Сподар запевнив міжнародних представників у вмотивованості кожного воїна НГУ, які щоденно демонструють високий професіоналізм, стійкість та незламність духу.
Довідково: За героїзм, мужність та самопожертву з початку повномасштабного вторгнення держаними нагородами України нагороджено понад 2 тисячі військовослужбовців НГУ. Найвищий ступінь відзнаки – звання Героя України уже в умовах повномасштабного вторгнення присвоєно 15 гвардійцям.
Дякуємо латвійським друзям за підтримку та допомогу у цей непростий для нашої держави час. Впевнені, що спільними зусиллями ми здолаємо ворога, який ступив на нашу землю!
![ANG_8807](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/ang_8807.jpg)
![ANG_8808](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/ang_8808.jpg)
![ANG_8826](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/ang_8826.jpg)
![ANG_8931](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/ang_8931.jpg)
![ANG_8887-Edit](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/ang_8887-edit.jpg)
![ANG_8890](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/ang_8890.jpg)
![ANG_8921](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/ang_8921.jpg)
![ANG_8930](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/ang_8930.jpg)
![ANG_8939](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/ang_8939.jpg)
![ANG_8940](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/ang_8940.jpg)
![ANG_8940-Edit](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/ang_8940-edit.jpg)
![ANG_8959](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/ang_8959.jpg)
![ANG_9009](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/ang_9009.jpg)
![ANG_9023](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/ang_9023.jpg)