Нацгвардійці допомогли доставити благодійну допомогу від БО МБФ «Volunteer UA» - НГУ
Військовослужбовці Національної гвардії та представники благодійної організації міжнародного благодійного фонду БО МБФ «Volunteer UA» доставили благодійний вантаж до населених пунктів в Миколаївській області.
 
Харчові продукти, медикаменти, та предмети першої необхідності отримали багатодітні сім’ї, сім’ї переселенців та містяни, котрі потребували допомоги.
 
«Кожен з нас робить та робитиме усе можливе для підтримки, як цивільного населення, так і благодійників. Ми завжди готові та відкритті до реалізації спільних проєктів. Від імені Національної гвардії України висловлюємо вдячність усім благодійникам, які у ці складні для нашої держави часи, допомагають усім, хто цього потребує заради спільної мети – перемоги над рашистською навалою», – зазначив офіцер групи інформації та комунікації майор Дмитро Горбачик.
Нагадаємо, що миколаївські гвардійці вже не вперше долучаються до реалізації спільних проєктів. На сьогодні вже було організовано доставку понад 15 тонн гуманітарної та благодійної допомоги.
Перейти до вмісту