Військовослужбовці Нацгвардії України допомогли доставити гуманітарну допомогу з Голландії (ВІДЕО) - НГУ

Спільними зусиллями представників благодійного фонду «Українсько-Голландська співдружність для відновлення лайфлайн-Україна», Голландського фонду «Mara Foundation» та офіцерів цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру Національної гвардії гуманітарний вантаж передали до населених пунктів Запорізької області.

Медикаменти, продукти харчування та предмети першої необхідності отримають люди, які перебувають в районі масових ворожих обстрілів, у так званій «сірій зоні».
«Національна гвардія України робить усе можливе для підтримки, як цивільного населення, так і благодійників, які довіряючи нам, готові реалізовувати спільні проєкти. Це перший вантаж, який ми сьогодні доставили на Запоріжжя, але такі ж гуманітарні місії за участю Національної гвардії України реалізуються постійно й надалі будуть охоплювати різні куточки нашої держави. В пріоритеті, звичайно ж ті регіони, де існує велика небезпека та ведуться активні бойові дії й люди потребують нашої уваги та підтримки», – зазначив начальник відділу цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ полковник Віктор Голумбівський.
На сьогодні, така співпраця є фундаментом, на якому будується наша спільна мета – якнайшвидше здобути перемогу над ворогом та повернути людям мир.
 
Від імені Національної гвардії України висловлюємо вдячність усім благодійникам, які попри складні часи, довіряють нам та спільно з військовослужбовцями в умовах війни реалізують спільні проєкти щодо підтримки цивільного населення.
Перейти до вмісту