Волонтери передали техніку гвардійцям Одещини - НГУ

Нещодавно волонтери передали нацгвардійцям 11 бригади НГУ імені Михайла Грушевського автомобіль марки «Honda», необхідні для аеророзвідки квадрокоптери та деталі, а також потужні прожектори, які будуть відправлені на бойові позиції задля вчасного виявлення повітряних цілей.

«Від імені командування, всього особового складу та мене особисто щиросердечно дякую за постійну підтримку нашій бригаді. Кожен автомобіль робить мобільним та швидким пересування особового складу, квадрокоптери виявляють ворожі позиції на Південному рубежі, а прожектори не дають «шахідам» вдарити по мирному населенню», – зазначив командир частини.

Загалом вся техніка одразу передається підрозділам для виконання бойових завдань із захисту територіальної цілісності та недоторканості кожної частини української землі.

Національна гвардія спільно зі Збройними Силами України та іншими складовими сектору безпеки та оборони, незважаючи на перевагу противника в живій силі та озброєнні, продовжує забезпечувати надійний захист держави від збройної агресії російської федерації.

Перейти до вмісту