Волонтер з Ірландії передав дизельні обігрівачі одному з підрозділів Нацгвардії України - НГУ

Підполковник Об’єднаної ради українського та закордонного козацтва імені гетьмана Олександра Левандо, відповідальний за дипломатичні відносини зі США, Міхоль О’Гьорлі одружений з українкою Оксаною Шадріною. Разом з двома дітьми, Блейтнейдом і Лорканом, вони живуть в Ірландії.

Пан О’Гьорлі, який керує Міжнародним фондом, надає військову та цивільну допомогу Україні ще з початку війни 2014.

Цього року вони офіційно оформили Міжнародний фонд, щоб збільшити обсяг підтримки, яку він та його дружина Оксана надають Україні спільно з іншими волонтерами. Як розповідає пан Міхоль: «Хоча Міжнародний фонд підтримує багато різних батальйонів, саме ефективність 27-ї Печерської бригади змусила нас зосередити більшість наших майбутніх зусиль саме на них».

За словами пана О’Гьорлі, успіх роботи Міжнародного фонду базується на його прихильниках: «У нас чудові волонтери. Коли ми звернулися з проханням про обігрівачі та портативні блоки живлення, блискавична реакція і щедрість членів ПЛАСТ Куріна Хмельниченка в Америці зробила можливими придбати ці перші 3 дизельні обігрівачі. Ми змогли купити їх тут, в Україні. Ми продовжуємо збирати більше пожертв і взяли на себе зобов’язання перед командуванням профінансувати придбання та передачу 20 дизельних обігрівачів і 20 портативних павербанків, а також більше генераторів для допомоги 27-й Печерській бригаді під час виконання ними їх бойових завдань. Я побував у підрозділах Північного об’єднання в Бахмуті, Торецьку та передових районах на Донецькому напрямку і можу з великою впевненістю сказати, що військові чоловіки та жінки не тільки чудово працюють на полі бою, але й наші волонтери можуть по праву пишатися тим, що їхні пожертви використовуються настільки ефективно».

Передати дизельні обігрівачі для гвардійців пану О’Гьорлі зголосилася також українська волонтерка Ніна Володимирівна, з якою він раніше працював над доставкою допомоги Україні, коли вона була в Ірландії. Вони продовжують співпрацю, щоб українські захисники мали все необхідне для досягнення успіху на фронті.

Ми щиро вдячні всім нашим іноземним колегам і небайдужим громадянам з усього світу.

Разом ми з кожним днем ​​стаємо ближчими до Перемоги!

Перейти до вмісту