Волонтери передали гвардійцям спецобладнання, яке допоможе у боротьбі з ворогом на фронті - НГУ

Спортсмени з афілійованого клубу CrossfitBanda провели збір коштів на спецобладнання для військових НГУ. Відвідувачі залу брали участь у благодійному марафоні задля того, щоб допомогти українським захисникам. Тоді їм вдалося зібрати суму в 122 тисячі гривень, за які волонтери й придбали спецобладнання.

«До нас прийшов прилад нічного бачення, куплений за кошти, які ми зібрали на нашому першому онлайн-марафоні. І я безмежно рада, що зараз можу вручити цей пристрій. Я дуже вдячна усім, хто долучився до нашого марафону, разом ми робимо круту справу. Слава Україні! І слава нашим Героям!», – поділилась організатор та волонтер Тетяна Гращенко.

Завдяки підтримці українців та волонтерів з різних куточків світу військовослужбовці Північного об’єднання Нацгвардії зможуть ще ефективніше виконувати бойові завдання на передовій. Таке спорядження є вкрай необхідним, адже гвардійці беруть участь у відсічі збройної агресії на всіх рубежах і напрямках, де ведуться бойові дії по захисту України.

«Я дуже вдячний Тетяні та усім, хто долучився до збору коштів. Це піде на користь не тільки мені, але й усій ротно-тактичній групі. Тепер ми будемо бачити у темряві», – висловив слова вдячності наш гвардієць.

Перейти до вмісту