Львівським нацгвардійцям передали 2 000 бронежилетів - НГУ

Львівський оборонний кластер передав для потреб військовослужбовців Національної гвардії України дві тисячі бронежилетів. Частина з них залишиться у військових частинах Львова, інші – передадуть для інших підрозділів Західного оперативно-територіального об’єднання Нацгвардії. В майбутньому усі ці бронежилети будуть захищати життя нацгвардійців, які виконують завдання у бойових зонах нашої країни.

Передача бронежилетів відбулася за присутності начальника Західного територіального управління Нацгвардії України бригадного генерала Олександра Буравкова, очільника Львівської обласної військової адміністрації максима Козицького, міського голови Андрія Садового та голови правління Львівського оборонного кластера Максима Плєхова.

«Сьогодні держава забезпечує близько 80% потреб Сил оборони у комплектації бронежилетами. Ми намагаємося допомогти тим підрозділам, де потреби повністю ще не закриті. Ці бронежилети – це стандартні, загальновійськові бронежилети четвертого класу захисту. Вони відповідають усім вимогам Міністерства оборони України. Якщо точніше про модель бронежилета – це так звані «плитоноски». Їхнє основне завдання – це захист найважливіших внутрішніх органів, тильної й фронтальної «летальних зон». Водночас вони зручні й дозволяють залишитися військовослужбовцям мобільними, але захистять і від осколків, і від куль», – розповідає голова правління оборонного кластера Максим Плєхов.

Львівський оборонний кластер вже не вперше передає бронежилети для потреб Нацгвардійців. Вони вже завоювали довіру серед військових. Усього за період повномасштабного вторгнення силам оборони було передано 85 000 бронежилетів.

«Ми робимо все заради однієї спільної мети – перемоги, – говорить начальник Західного ТУ бригадний генерал Олександр Буравков, – Перемогу нам приносять наші захисники й люди, які докладають усіх зусиль, аби бійці були забезпечені необхідним. Для нас дуже важливо зберегти життя кожного військовослужбовця, тому ми вдячні оборонному кластеру за співпрацю і за якісні бронежилети, що вони передали».

Перейти до вмісту