Волонтер з Ірландії передав автобус одному з підрозділів Північного об’єднання Нацгвардії України - НГУ

Уповноважений представник з питань дипломатичних зв’язків з США підполковник Об’єднаної ради українського та зарубіжного козацтва імені гетьмана Олександра Левандо – Міхол О’Гьорлі одружений з українкою, разом з двома своїми дітьми вони проживають в Ірландії. Проте, як тільки дізналися про повномасштабне вторгнення, то одразу почали займатися волонтерством:

«Ми з дружиною Оксаною допомагаємо з перших днів війни як військовою, так і цивільною допомогою. Ми дарували дрони, джипи, пікапи, бронежилети, медичне приладдя та все, що могли, щоб допомогти підтримати оборону та безпеку України. Попри те, що ми живемо в Ірландії, ми знаємо, що українці борються за безпеку всієї Європи, тому ми раді зробити свій маленький внесок. Репутація 27-ї Печерської бригади на полі бою спонукала нас відповісти пожертвою цього автобуса, що стало можливим завдяки щедрості членів ПЛАСТ Курінь Хмельниченки в Америці. Ми також пожертвували перший із багатьох генераторів завдяки жертовності українських евакуйованих мешканців моєї громади в Ірландії, які приєдналися до моєї родини у зборі грошей на підтримку наших збройних сил. Автобус також слугував для перевезення близько 2 тонн нового дитячого одягу та теплих ковдр для допомоги гуманітарній допомозі, і ми будемо розподіляти їх через наших перевірених і надійних партнерів – NGO partners у Харкові та Херсоні», – розповів пан Міхол.

Ми вдячні усім нашим іноземним колегам та небайдужим громадянам з усього світу. Разом ми щоденно наближаємося до Перемоги!

Перейти до вмісту