Нацгвардійці привітали волонтерів зі святом - НГУ
У всьому світі 5 грудня відзначають міжнародний День волонтера. Цей день присвячений тим, хто хоча б раз допоміг іншим по душевній потребі, не чекаючи подяк, нагород і визнання.
 
В Україні, як і у світі, волонтерський рух займає особливе місце в наданні допомоги людям у надзвичайних ситуаціях.
 
Тому це свято для всіх, хто від щирого серця готовий підтримати ближнього. Ви присвячуєте свій вільний час користі суспільству, присвячуючи цьому свої таланти, енергію та пристрасть. Ми щиро цінуємо вашу безцінну працю, турботу про інших і допомогу їм у важкі часи.
 
Напередодні цього свята чернігівські військові зібралися разом з представниками влади та духовенства аби привітати «Єдиний волонтерський центр. Чернігів» з їхнім днем. Всі присутні висловили свою вдячність волонтерам за їх безкорисну та неоціненну допомогу і підтримку.
 

«Перш за все дякую вам за допомогу у перші дні війни. Своїми візитами та опікою ви підіймали дух наших військовослужбовців. Ми бачили кого ми захищаємо і за кого боремося. Я впевнений, що слово волонтер у світі буде асоціюватися саме з волонтерами України. Ви дивовижні», – привітав присутніх командир частини полковник Ігор Оринко.

У залі Харківського національного університету мистецтв ім. І. П. Котляревського командир 5-ї Слобожанської бригади провів урочисте нагородження медалями та почесними грамотами дев’ятнадцятьох волонтерів та благодійних організацій.

«Для нашої країни слово волонтер несе в собі набагато глибше значення, ніж просто людина, яка добровільно та безкорисно здійснює важливу суспільну діяльність. Від початку війни кожен з нас обрав для себе свій фронт. Військовослужбовці 5-ї Слобожанської бригади Національної гвардії України зі зброєю у руках відстоюють право на Свободу та Незалежність від підступного ворога. Ви, волонтери, забезпечуєте нам надійний тил, опору, підтримку та всіляку допомогу. Я щасливий бачити, що ми живемо в суспільстві, яке готове рішуче діяти тоді, коли це необхідно. Прийміть щиру вдячність за чуйність і незламну віру в український народ та його Захисників. Слава Україні! Слава Волонтерам!» — зазначив командир 5-ї Слобожанської бригади полковник Михайло Якобчук.

Після урочистостей для гостей заходу провели концерт класичної музики у виконанні артистів Харківського національного університету мистецтв І. П. Котляревського.

«Сьогодні свято і для нашого закладу, адже сьогодні тут вперше від початку повномасштабного вторгнення, вперше за дев’ять місяців війни святковий концерт і тут лунає музика. Студенти та викладачі університету раді приєднатися до привітань Волонтерів. Тримаємо культурний і мистецький фронт та чекаємо на Перемогу», — зазначила ректорка ХНУМ імені І.П. Котляревського Наталія Говорухіна.

Разом до Перемоги! Слава Україні!
 
Відео можете переглянути тут.
Перейти до вмісту