Волонтери передали гуманітарну допомогу захисникам України на передову - НГУ
Наша країна вже третій місяць мужньо обороняється від агресора. Однією із основних точок бойових дій розгорнулася на сході нашої країни, де наші військові мужньо тримають оборону. Щоб допомогти їм вже не вперше волонтери передають гуманітарну допомогу нашим Героям захисникам на передову.
 
Медикаменти, продукти харчування та речі першої необхідності для нацгвардійців, бійців які захищають околиці Луганщини та Донеччини, приїхали на передову.
 
Небайдужі люди збирають ліки, їжу та речі для потреб військових. Пакунки з гуманітарною допомогою волонтери везуть до найгарячіших точок, та віддають захисникам України.
“Зараз військові особливо потребують медикаментів, зокрема треба знеболювальні, кровоспинні, ліки від застуди. Щодо речей — генератори, акумулятори, павербанки, зрештою треба, щоб була енергія на зарядку. З їжі — консерви в металевих герметичних упаковках. Карематів та спальників вже є вдосталь. Наші волонтери возять ці речі в Рубіжне, Лисичанськ, а потім їх розвозять по різним точкам. Хлопці дуже потребують допомоги та підтримки”, — каже волонтер Дмитро.
 
Поїздка виявилася не простою, бо ворожі обстріли, не припинялися, але все ж таки доставили довго очікувану допомогу військовим. Частину гуманітарного вантажу віддали місцевим мешканцям, що опинилися у вкрай тяжкому становищі.
«Ми щиро віримо, що війна скоро закінчиться та закінчиться вона нашою перемогою. У цей важкий і буремний час Україна та увесь світ є підтримкою армії й населення, яке постраждало від військових дій. Ми дуже вдячні волонтерам за гуманітарну допомогу.» — розповідає офіцер Нацгвардії Олександр.
Щиро дякуємо усім, хто долучився до збору необхідних речей та підтримки українських військовослужбовців на передовій.
Перейти до вмісту