Вінницькі гвардійці відпрацьовують навички ведення штурмових дій в урбанізованій місцевості (ВІДЕО) - НГУ

Нещодавно військовослужбовці вінницького підрозділу Національної гвардії України навчалися особливостям ведення бою в урбанізованій місцевості. На спеціально облаштованому майданчику, де створено умовну вулицю з перехрестям і будинком, гвардійці навчалися атакувати противника, а також використовувати переваги навколишнього середовища й особливості міського ландшафту. Щоб максимально наблизити умови навчання до реальних бойових дій гвардійці користуються страйкбольними автоматами, маскувальними димами та імітаторами гранат.

Навчальні групи військовослужбовців були сформовані переважно з сержантського корпусу Національної гвардії. Навчені та досвідчені сержанти зможуть ділитися досвідом і передавати знання своїм побратимам і підлеглим, що гарантуватиме циркуляцію важливого знання між військовослужбовцями підрозділу.

«Сержанти є ключовими фігурами в підрозділах, адже вони відповідають за підготовку та командування рядовими військовослужбовцями. Навченість сержанта є критичною для успішного виконання завдань у будь-яких умовах», — зазначає старший інструктор з бойової підготовки на псевдо Географ.

За сценарієм, котрий відпрацьовували військовослужбовці, гвардійців розділили на три команди. Перші дві вправлялися у техніці штурмових дій, а одна група – оборонялася. Керівник занять розповідає, що гвардійці відпрацьовували три спроби штурму і якщо перша спроба повністю не вдалась, то вже на третій були видні чіткі та злагоджені дії, котрі привели до успішного виконання завдання з найменшими втратами.

«Сьогодні ми відпрацювали дуже актуальну тему: бій в урбанізованій місцевості. Ми дали можливість сержантам попрацювати в наступі. Створили їм такі умови, щоб вони відчули складнощі дій, особливо в міській забудові. На протидію наступальним підрозділам гвардійці застосовували безпілотні літальні апарати, які сьогодні є незамінними на полі бою», – підсумував Географ.

Більше про те, як гвардійці навчаються штурмувати об’єкти міської забудови дивіться у сюжеті:

Перейти до вмісту