Вогонь, дим та вибухи: гвардійці Північного об’єднання вдосконалювали навички з бойової підготовки (ВІДЕО) - НГУ

Військовослужбовці Північного оперативно-територіального об’єднання вдосконалювали свої навички зі стрільби з тактичним навантаженням. Гвардійці відпрацьовували рух двійками, долали смугу перешкод та проводили евакуацію «пораненого».

Перед проходженням навчальних стрільб разом з досвідченими інструкторами гвардійці провели необхідні тренування з тактики пересування у двійках та фізичної підготовки. Також військовослужбовці надавали першу домедичну допомогу за алгоритмом M.A.R.C.H., відпрацювали накладання джгутів-турнікетів на кінцівки й потренувались у проведенні евакуації.

«В екстремальній ситуації ти опустишся до рівня своїх практичних навичок, а не піднімешся до рівня очікувань. Сьогодні ми побачили як офіцери, сержанти, солдати Північного Київського територіального управління відпрацьовують вправи стрільб з тактичним навантаженням. Кожен офіцер, кожен військовослужбовець, незалежно від того на якій посаді він перебуває, має розуміти, що можливо йому прийдеться у визначений час стати біля солдата з автоматом в траншеї і воювати проти нашого противника. Відповідно, сьогодні офіцери відпрацювали навчання з виконанням вправ стрільб з тактичним навантаженням, зі смугою перешкод, з відпрацюванням елементів тактичної медицини. Все це відпрацьовувалось комплексно, динамічно, застосовуючи імітацію бойових дій», – зазначив т.в.о. начальника Північного Київського територіального управління полковник Артем Ілюхін.

Під час навчальних стрільб інструктори імітували умови максимально наближені до бойових. Для цього вони використовували дими, піротехнічні засоби, вибухи та вогонь. За сценарієм, гвардійці працювали у парах. Разом вони мали пройти смугу перешкод, під час якої проводили стрільбу як з автоматичної, так і з пістолетної зброї, а також мали евакуювати «пораненого» в безпечну зону.

«Я вперше в житті проходив таку смугу перешкод, а також стріляв по мішенях з укриття з обох рук. Коли дивився зі сторони, здавалось, що це не так складно, але коли зробив вправу вже так не думав. Такі тренування дозволяють покращити знання з тактичної підготовки, а також допомагають швидше орієнтуватися у просторі у критичних ситуаціях», – розповів гвардієць Антон.

Відділення інформації та комунікації Північного Київського ТУ

Перейти до вмісту