На Хмельниччині гвардійці розповідали школярам про українських добровольців та військо - НГУ

Військовослужбовці хмельницького підрозділу Національної гвардії України напередодні Дня українського добровольця провели урок мужності в одній зі шкіл міста. Розповіли їм історію виникнення цього свята та чому саме в цей день його відзначають.

«Говорити нашим дітям про добровольців та армію загалом – це надважливо в умовах реалій цього світу, – говорить нацгвардієць Іван. – Десять років тому тисячі добровольців встали на захист нашої країни й цей процес триває досі. Більшість з цих старшокласників тоді були ще малими дітьми й не пам’ятають цих днів. Для них це історія яку вони мають знати. І хто, як не військові, можуть розповісти про це. Ми маємо не лише говорити з дітьми про це, а й показувати, що таке армія і як можна себе тут реалізувати».

Школярам продемонстрували види безпілотних літальних апаратів та засоби боротьби проти них. Учні мали змогу самостійно спробувати себе в ролі пілота. Гвардійці знають, що зараз технології на полі бою відіграють значну роль, тому демонстрували дітям одну з малих частинок їх застосування.

«Я мріяв завжди спробувати керувати дроном, адже тільки на відео бачив, як наші військові вправно це роблять. І сьогодні моя мрія здійснилася. Це так круто, коли на легкий дотик твоїх пальців відбувається певна дія», – ділиться враженнями один з учнів.

Група інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту