Вінницькі гвардійці опановують західні гранатомети (ВІДЕО) - НГУ

Гвардійці вінницького підрозділу Національної гвардії України вдосконалюють навички необхідні для штурмових дій в урбанізованій місцевості. Особливістю таких тренувань є спеціальні тренажери, які імітують гранатомети різних модифікацій.

Використання таких навчальних інструментів дозволяє відточити навички застосування гранатометів до автоматизму. Це є необхідною умовою для ефективного ведення бою в умовах, коли ситуація на полі бою може розвиватися за неочікуваними сценаріями. Разом із тим, спеціальні тренажери дозволяють максимально реалістично відтворити процес підготовки та проведення пострілу з гранатомета.

“Однією з ключових переваг тренувальних гранатометів є можливість імітувати різні модифікації цього виду озброєння. Нацгвардійці можуть навчатися працювати з різними типами гранатометів, ознайомлюючись з їхніми характеристиками та особливостями використання. Це дозволяє підготуватися до різних сценаріїв бойових дій і реагувати на зміни ефективно”, – розповів інструктор з бойової підготовки вінницьких гвардійців на псевдо Географ.

Побачити на власні очі, як відбуваються такі навчання, можна у сюжеті. 

Відділ інформації та комунікації Західного ОТО  

Перейти до вмісту