Сумські гвардійці провели навчання снайперів - НГУ

Бійці військової частини 3051 Національної гвардії України відточували майстерність у стрільбі зі снайперських гвинтівок UAR-10. Працювали індивідуально та в парі.

«Під час стрільби з снайперської гвинтівки дуже важливі усі деталі. Наприклад, сьогодні ми мали сильний та поривчастий вітер, відтак під час прицілювання мали зважати на поправку по вітру. Окрім цього снайперу потрібно бути максимально зібраним, адже навіть неправильне дихання може стати на заваді влучному пострілу», — розповідає снайпер Володимир.

«Снайперська гвинтівка UAR-10 —дуже якісна зброя. Її характеристики дозволяють пристосовуватися до різних погодних умов, та до особливостей місцевості. Однак коли ти дійсно на практиці зрозумів її і почав використовувати увесь її потенціал – це справді потужна зброя, яка здатна робити різницю на полі бою», — говорить гвардієць Роман.  

Снайпери працювали на середні та великі дистанції. Така робота змушує до максимальної концентрації та потужних навичок. Власне, бійці військової частини вкотре підтвердили – саме від навченості та майстерності залежить успішність виконання поставлених бойових завдань.

Відділення інформації та комунікації Східного територіального управління НГУ

Перейти до вмісту