«Військову службу має пройти кожен». Молодий гвардієць про бої за Бахмут і обов’язок захищати рідну землю (ВІДЕО) - НГУ

Богдану Скоблію 20 років. Повномасштабне вторгнення хлопець зустрів у Харкові, де він разом з побратимами захищав місто від ворожого нападу. Далі були бої на Харківщині і Донеччині.  Під час оборони Бахмута хлопець був поранений. На той момент йому було лише 19 років. Після лікування та реабілітації Богдан служить в одній з військових частин Національної гвардії у Хмельницькому. 

Богдан з родини військовослужбовця. Беручи в приклад батька, котрий також військовий, він добровільно приєднався до лав Сил оборони України. Хлопець пригадує, що події на початку великої війни розвивалися дуже стрімко. Ситуація змінювалася, доводилося здобувати нові навички і навчатися безпосередньо під час бойових дій.

«Я бажав служити, я вважаю, що кожен чоловік має пройти службу. Завдяки підтримці побратимів я швидко оволодів всіма необхідними навичками», – розповідає Богдан.

Оборона Бахмута стала для нього справжнім випробуванням, котре хлопець пройшов з гідністю. Росіяни намагалися знищити наших захисників і не жаліли для цього ані техніки, ні живої сили. 

«Між нашими позиціями і позиціями росіян було 150 метрів. Ми воювали проти десантників та вагнерів», – пригадує нацгвардієць.

Група інформації і комунікації Західного територіального управління Національної гвардії України

Перейти до вмісту