Днями військовослужбовців Національної гвардії України відвідав український актор театру та кіно, Народний артист України Богдан Бенюк.
Зустріч відбувалася в нестандартному форматі, пан Бенюк демонстрував військовослужбовцям кадри кінофільмів з його участю, які вже потрапити на екрани, а також ті, які ще чекають виходу на широкий загал, коментував сучасний стан української кіноіндустрії та ділився веселими історіями зі зйомок.
![1](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/1-25.jpg)
![3](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/3-15.jpg)
![4](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/4-5.jpg)
![5](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/5-5.jpg)
![6](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/6-2.jpg)
![7](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/7-2.jpg)
![2](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/2-15.jpg)
“Пишаюся та завжди пишався нашими військовослужбовцями. Радий, що знаходжуся серед вас – коли на вас дивлюся, то бачу, що в України є майбутнє” – зазначив Народний артист України.
Військовослужбовці тепло зустріли актора, адже більшість гвардійців знають та пам’ятають Богдана Бенюка ледь не з самого народження.
“Знайомий з творчістю пана Богдана ще з самого дитинства. Колись, як і багато інших українських сімей, ми вечором збиралися перед телевізором для перегляду телепередач. Я тоді був ще зовсім малий, але добре запам’ятав завжди позитивного та усміхненого Богдана Бенюка – дуже радий, що зміг зустрітися особисто та навіть зробити фото на пам’ять” – ділиться враження Віталій, військовослужбовець Національної гвардії України.
Нагадаємо, що це вже не перша зустріч військовослужбовців Національної гвардії України з українськими артистами – деякий час тому гвардійців відвідали актори Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка «Катерина і бугаї».
Група інформації та комунікації військової частини 3030