Військовослужбовців Національної гвардії України відвідав Народний артист України Богдан Бенюк - НГУ

Днями військовослужбовців Національної гвардії України відвідав український актор театру та кіно, Народний артист України Богдан Бенюк.

Зустріч відбувалася в нестандартному форматі, пан Бенюк демонстрував військовослужбовцям кадри кінофільмів з його участю, які вже потрапити на екрани, а також ті, які ще чекають виходу на широкий загал, коментував сучасний стан української кіноіндустрії та ділився веселими історіями зі зйомок.

“Пишаюся та завжди пишався нашими військовослужбовцями. Радий, що знаходжуся серед вас – коли на вас дивлюся, то бачу, що в України є майбутнє” – зазначив Народний артист України.

Військовослужбовці тепло зустріли актора, адже більшість гвардійців знають та пам’ятають Богдана Бенюка ледь не з самого народження.

“Знайомий з творчістю пана Богдана ще з самого дитинства. Колись, як і багато інших українських сімей, ми вечором збиралися перед телевізором для перегляду телепередач. Я тоді був ще зовсім малий, але добре запам’ятав завжди позитивного та усміхненого Богдана Бенюка – дуже радий, що зміг зустрітися особисто та навіть зробити фото на пам’ять” – ділиться враження Віталій, військовослужбовець Національної гвардії України.

Нагадаємо, що це вже не перша зустріч військовослужбовців Національної гвардії України з українськими артистами – деякий час тому гвардійців відвідали актори Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка «Катерина і бугаї».

Група інформації та комунікації військової частини 3030

Перейти до вмісту