Знищена вщент рашистська техніка – символ української визвольної війни проти рашистських окупантів та доказ, що зло можна побороти - НГУ

Сьогодні в Києві відбулося відкриття виставки розбитої техніки.

Основну частину експозиції привезено з Гостомеля, на аеродромі якого в перший день війни 24 лютого була наймасштабніша атака ворога. Воїни Бригади швидкого реагування Національної гвардії України разом зі Збройними Силами України / The Armed Forces of Ukraine прийняли бій та зірвали план загарбників. росія хотіла взяти Київ за три дні, але отримала лише ганьбу.
 
На відкритті були присутні й гвардійці, які безпосередньо були учасниками боїв за аеропорт та інші населені пункти Київщини.
 
Зараз залишки техінки окупантів можна оглянути на Михайлівській площі у центрі Києва. Далі виставка буде представлена у інших містах України та містах наших країн-партнерів.
 
З початку війни українські захисники та захисниці ліквідували близько 30 тисяч російських окупантів, знищили близько 1300 танків, понад 3000 бронемашин, сотні літаків та гелікоптерів. І це тільки початок.
 
Цією виставкою ще раз хочемо нагадати ворогу: так буде з кожним загарбником і терористом, який ступить на нашу землю!
 
Пресслужба НГУ
Перейти до вмісту