Слов’янський полк НГУ відвідав Святослав Вакарчук - НГУ

До бійців Нацгвардії соліст гурту «Океан Ельзи» завітав у рамках туру для військових на підтримку та підняття бойового духу наших захисників.

Слава Вакарчук розповідає, цей тур був створений – аби зробити усе можливе для перемоги. Надихнути українських бійців, що боронять Батьківщину і  мирних людей, які усіляко допомагають нашій країні. Співак робить це саме через свою творчість, яку безмежно полюбляють українці.

Зустріч з військовими Національної гвардії України почалася з дружньої бесіди із співаком. Атмосфера розслаблена та спокійна, але тема залишається  не змінна – війна.

Як каже Святослав, що на початку повномасштабного вторгнення росії до України, жодні аналітики та західні експерти не вірили, що Україна здатна на серйозну відсіч та опір. Та у процесі кровавої боротьби нашої країни з ворогом, багато хто змінив, кардинально, свою думку з приводу Збройних сил України.

«Я не розділяю військові формування на Збройні сили, Нацгвардію, прикордонників та інших – це все армія, мені так легше, бо усі тримають зброю в руках, усі захищають Україну, тож наша армія, як на мене найкраща у світі», –  говорить співак.

Усі вважали армію росії другою у світі. А чи можемо ми так її називати? Їх люди не розуміють, що вони роблять, за що, чи за кого вони воюють, кидають свою техніку, а командування своїх підлеглих. За словами Вакарчука, українська армія більш боєздатна та сильніша за армію ерефії. Вони за 3 місяці не взяли Чорнобаївку і це було очевидно, бо наша армія краще очолюється аніж ворожа.

Зараз все частіше ми можемо чути, що бійці, як і все суспільство відчувають моральну й фізичну втому. Часто задають питання на кшталт «Коли закінчиться війна?» – це погане питання, тому що люди, які в тилу, не мають права задавати його, бо ніхто немає відповіді. Адже такі думки, деморалізують, люди не контролюють ситуацію та свої емоції.

Співак переконаний потрібно задавати саме таке питання:

«Що ви зробили сьогодні для перемоги?» і якщо таких людей будуть мільйони, то ми виграємо набагато швидше. Ця війна за справедливість, за тих тисяч людей які загинули, які, нажаль, ще загинуть і ми не маємо права зупинятися, ми мусимо довести це до кінця.

Крім того, Святослав поділився з присутніми власною думкою: «Усі ми слухали лекції про права людини конвенції ООН, читали Конституцію, та все ж таки виграє сильніший – це неправильно, але на прикладі війни росії з Україною, ми бачимо саме цю картину. Тож наша мета дати по зубах так, аби ніхто більше не захотів приборкати до рук нашу землю».

Святослав Вакарчук виконав декілька свої пісень, серед них «Обійми», «місто Марії», «Еверест» та на завершення виступу заспівав відому пісню «Все буде добре», як побажання на майбутнє нацгвардійцям.

Виконавця підтримали гучними оплесками, деякі бійці пустили сльозу, адже емоції переповнювали. Військовослужбовці-жінки привітали співака квітами та решта робили фото на згадку.

Група інформації та комунікації військової частини 3035

Перейти до вмісту