Військовослужбовці Західного об’єднання НГУ вшанували учасників бойових дій на території інших держав - НГУ

15-го лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Українці згадують своїх воїнів, які часто не зі своєї волі були вимушені воювати в інших країнах.

Військовослужбовці Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України взяли участь у загальноміських заходах з нагоди пам’ятної дати.

Нацгвардійці спільно з громадами міст, ветеранами, представниками місцевої влади, духовенством і побратимами з інших підрозділів Сил безпеки і оборони України вшанували пам’ять полеглих воїнів та поклали квіти до пам’ятних місць і монументів.

«Українці ніколи не були загарбниками чужої землі. Десятки років тому їх змусили у складі тоді ще радянської армії воювати в Афганістані під виглядом виконання інтернаціонального обов’язку. Сьогодні українці захищаються від нападу російського агресора, щоб більше ніколи не виконувати злочинні накази окупантів. Водночас ми шануємо і пам’ятаємо кожного українського учасника бойових дій, який виконував бойові завдання на території інших держав», – зазначає офіцер Національної гвардії України Олексій.

Група інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту