Військовослужбовці НГУ провели заняття з РХБЗ для молодших школярів - НГУ

Заняття з радіаційного, хімічного та бактеріологічного захисту для молодших школярів спрямовані на розвиток у них базових навичок безпеки та усвідомлення загроз навколишньому середовищу від зброї масового ураження.

Офіцери-СІМІКи організували зустріч для учнів початкових класів U.C.S.A. School з військовими спеціалістами-хіміками. Це вперше були проведені такі заняття для такої юної аудиторії.

«Ми хвилювались, як малеча сприйматиме таку серйозну інформацію, але наші сумніви були марними. Дуже доступно, в ігровій формі гвардійці ознайомили дітей з простими правилами у разі виникнення надзвичайних ситуацій, а також навчили розпізнавати потенційні небезпеки і уникати їх», – поділилась своїми враженнями начальник групи цивільно-військового співробітництва підполковник Алла Клачко.

Незважаючи на те, що заняття через оголошення повітряної тривоги довелось перенести до укриття, маленькі школярі отримали максимум інформації, задавали безліч запитань, приміряли засоби захисту, висловлювали слова вдячності і підтримки та запрошували військових до нових зустрічей.

Перейти до вмісту