Заняття з радіаційного, хімічного та бактеріологічного захисту для молодших школярів спрямовані на розвиток у них базових навичок безпеки та усвідомлення загроз навколишньому середовищу від зброї масового ураження.
Офіцери-СІМІКи організували зустріч для учнів початкових класів U.C.S.A. School з військовими спеціалістами-хіміками. Це вперше були проведені такі заняття для такої юної аудиторії.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/img_4034-1.jpeg)
«Ми хвилювались, як малеча сприйматиме таку серйозну інформацію, але наші сумніви були марними. Дуже доступно, в ігровій формі гвардійці ознайомили дітей з простими правилами у разі виникнення надзвичайних ситуацій, а також навчили розпізнавати потенційні небезпеки і уникати їх», – поділилась своїми враженнями начальник групи цивільно-військового співробітництва підполковник Алла Клачко.
![IMG_4040](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/img_4040-1.jpeg)
![IMG_4050](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/img_4050-1.jpeg)
![IMG_4055](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/img_4055-1.jpeg)
Незважаючи на те, що заняття через оголошення повітряної тривоги довелось перенести до укриття, маленькі школярі отримали максимум інформації, задавали безліч запитань, приміряли засоби захисту, висловлювали слова вдячності і підтримки та запрошували військових до нових зустрічей.