Гвардійці провели тренінг з тактичної медицини для старшокласників столичної школи - НГУ

У рамках просвітницької роботи гвардійці 25 бригади охорони громадського порядку імені князя Аскольда Північного об’єднання спільно з офіцерами відділу цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ провели заняття школярам однієї зі столичних шкіл.

 

«Базові принципи надання першої домедичної допомоги має знати кожний громадянин України ще зі шкільного віку. На жаль, небезпека існує як для дорослих, так і для дітей. У країні триває війна, тому ситуація, в якій можливо отримати осколкове поранення, цілком реальна, адже ворог продовжує постійні обстріли мирних міст та цивільного населення», – розповів після завершення тренінгу військовий медик.

 

Учні дізналися з чого складається аптечка гвардійців, попрактикувалися у накладанні турнікетів та бандажів. Разом з військовими вони відпрацювали алгоритм дій при наданні першої допомоги як під час можливих обстрілів, так і в повсякденному житті.

 

«Ми розуміємо, що сьогодні знання з тактичної медицини є дуже важливими, і керівництво школи сприяє проведенню таких тренінгів задля безпеки наших дітей і заняття з військовими є дуже корисними», – висловив свою вдячність завуч школи з виховної роботи.

 

Пресслужба Північного Київського територіального управління Національної гвардії України

Перейти до вмісту