В рамках співпраці з районними Управліннями освіти м. Києва офіцери відділу цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру за підтримки представників військово-медичної служби однієї з частин Національної гвардії України організовували та провели заняття з основ надання першої медичної допомоги, до яких долучились учні 8 класів, ЗОШ №306 Деснянського району.
«Час, у якому ми живемо, спонукає і дорослих і школярів вивчати базові принципи тактичної медицини. Майже кожного дня українці знаходяться під ракетними ударами з боку російських окупантів, і саме тому знання навичок надання першої медичної допомоги сьогодні залишатиметься в пріоритеті навчання усіх категорій громадян. До того ж ці знання можуть допомогти їм і при травмах у побуті», – підкреслив старший офіцер відділу цивільно-військового співробітництва майор Максим Мороз.
Заняття, проведені у навчальному закладі, містили теорію і практику. Під керівництвом військових медиків діти практикувалися в накладанні турнікета і кровоспинних пов’язок, вчилися робити шини з підручних засобів, дізнавалися принципи серцево-легеневої реанімації і тампонування ран.
Варто зазначити, що проведення занять з надання першої медичної допомоги для школярів отримує широке визнання серед навчальних закладів м. Києва. Так з початку навчального року офіцерами за напрямком цивільно-військового співробітництва Національної гвардії України вже сплановано роботу майже у 200-та столичних навчальних закладах. Це не лише сприятиме формуванню навичок безпеки серед дітей, але й підкреслює важливість співпраці між військовими та громадою у вихованні відповідальних громадян.
Відділ ЦВС ІВЦ НГУ