Гвардійці провели тренінг з основ мінної безпеки для столичних школярів - НГУ

Військовослужбовці 27 Печерської бригади Національної гвардії спільно з офіцерами відділу цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ продовжують співпрацювати зі школами Києва.

Гвардійці провели навчання для школярів з основ мінної безпеки. Військові розповіли про вибухові пристрої та наголосили на тому, що ці небезпечні засоби можуть використовуватися окупантами й створюють загрозу для цивільних громадян.

«Гранати та міни – це велика загроза для життя кожного громадянина. Ми повинні бути готові розпізнавати ці пристрої та знати, як правильно реагувати в разі їх виявлення», – сказав лектор.

Військові неодноразово наголошували, що на Київщині залишається реальна загроза замінувань у тих місцях, де перебували окупанти. Щоб зробити інформацію зрозумілою для учнів, правоохоронці використали також і візуальні матеріали.

Закінчуючи захід, гвардійці закликали всіх бути обережними та повідомляти про будь-які підозрілі предмети, щоб уникнути трагічних наслідків для мирного населення.

Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ

Перейти до вмісту