Військовослужбовці Нацгвардії провели заняття для учнівської молоді на Київщині - НГУ

У Переяславському ліцеї «Патріот» та ліцеї «Лідер» у Борисполі нацгвардійці провели профорієнтаційний захід для учнів старших класів. Під час зустрічі ліцеїсти переглянули відеоролики про гвардійські виші та отримали необхідну інформацію для майбутніх абітурієнтів.

У продовженні заходу також відбулись практичні заняття з надання першої домедичної допомоги на яких для реалістичності використовувались навчальні муляжі. Бойовий медик Сергій, який проводив тренінг, розповів про свою участь у російсько-українській війні та досвід, який здобув під час бойових дій. Школярі ознайомились з медичним спорядженням, алгоритмом зупинки кровотечі та мали змогу особисто потренуватись накладати турнікети та пов’язки. 

«Такі практичні тренінги з надання першої домедичної допомоги дуже необхідні у воєнний час та можуть врятувати життя за різних обставин і надзвичайних ситуацій. Ми вдячні військовослужбовцям Нацгвардії за їх проведення, а також за можливість продовжувати навчання», – сказав у підсумку зустрічі директор ліцею «Патріот» Василь Козій.

Перейти до вмісту