У Рівному відбувся благодійний забіг «Rivne St. Mykolas Run 2023», приурочений до Дня Святого Миколая, який цьогоріч відзначають 6 грудня. 10 військовослужбовців рівненського підрозділу взяли участь в заході, метою якого став збір коштів для потреб Сил оборони України. Вже традиційно нацгвардійці долали бігову дистанцію в спорядженні.
«Це мій перший забіг. Попри морозну погоду, мене переповнюють теплі емоції. Сьогодні ми вкотре поєднуємо приємне з корисним, адже допомагаємо нашим військовослужбовцям і мотивуємо суспільство підтримувати військо», – ділиться нацгвардійка Дарина.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_4422.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_4464.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_4479.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_4539.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_4544.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_4556.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_4563.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_4572.jpg)
Благодійний захід зібрав понад 200 учасників, які змагались за першість у двох дистанціях: 2 і 8 км. Під час забігу вдалося зібрати 40 тисяч гривень, які вже незабаром будуть передані військовослужбовцям.
Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ