Гвардійці Хмельниччини провели “Урок мужності” для місцевих ліцеїстів - НГУ

Нещодавно гвардійці Хмельниччини провели “Урок мужності” для місцевих ліцеїстів. Слухачами були учні 10-го класу, котрі зі захопленням слухали розповіді гвардійців про службово-бойові завдання, історію створення, бойовий шлях та цінності Національної гвардії України.

«Сьогодні дуже важливо, щоб кожен українець розумів, що таке гідність та усвідомлював ціну нашої свободи. Ми повинні знати нашу історію, бути справжніми патріотами своєї країни. Також важливо, щоб молодь спілкувалася з військовими. Розуміла наші завдання і важливість військової служби. Мине небагато часу і молоді люди будуть обирати шлях у своє майбутнє, будуть будувати власну кар’єру. Сподіваємося, що такі зустрічі допоможуть комусь зробити вибір на користь Сил оборони України. Хтось піде на військову службу, хтось у правоохоронні органи чи займатиметься громадськими справами. В будь-якому разі молодим громадянам варто розуміти що таке служба Батьківщині. Це допоможе зробити усвідомлений вибір майбутньої кар’єри», – розповів нацгвардієць Віталій.

Після презентаційної частини уроку гвардійці з цікавістю поспілкувалися з учнями, відповіли на їхні питання, ознайомили з макетами навчальної зброї та спеціальним обладнанням військових.

Група інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту