Нещодавно гвардійці Хмельниччини провели “Урок мужності” для місцевих ліцеїстів. Слухачами були учні 10-го класу, котрі зі захопленням слухали розповіді гвардійців про службово-бойові завдання, історію створення, бойовий шлях та цінності Національної гвардії України.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/405768221_752446633578893_3144471057604686097_n-1.jpg)
«Сьогодні дуже важливо, щоб кожен українець розумів, що таке гідність та усвідомлював ціну нашої свободи. Ми повинні знати нашу історію, бути справжніми патріотами своєї країни. Також важливо, щоб молодь спілкувалася з військовими. Розуміла наші завдання і важливість військової служби. Мине небагато часу і молоді люди будуть обирати шлях у своє майбутнє, будуть будувати власну кар’єру. Сподіваємося, що такі зустрічі допоможуть комусь зробити вибір на користь Сил оборони України. Хтось піде на військову службу, хтось у правоохоронні органи чи займатиметься громадськими справами. В будь-якому разі молодим громадянам варто розуміти що таке служба Батьківщині. Це допоможе зробити усвідомлений вибір майбутньої кар’єри», – розповів нацгвардієць Віталій.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/405770920_752446636912226_3812092379646479686_n-1.jpg)
Після презентаційної частини уроку гвардійці з цікавістю поспілкувалися з учнями, відповіли на їхні питання, ознайомили з макетами навчальної зброї та спеціальним обладнанням військових.
Група інформації і комунікації Західного ТУ